Indywidualna Opieka Okołoporodowa

logww

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentek oferujemy również możliwość skorzystania z  indywidualnej opieki okołoporodowej .

Pakiet ten został stworzony z myślą o Paniach, które oczekują dedykowanej opieki położnej podczas jak i po porodzie. Usługa ta jest opłacana bezpośrednio przez Pacjentkę, przy czym dostęp do dotychczasowych usług wykonywanych                              w ramach kontraktu z NFZ pod postacią opieki medycznej lekarzy, położnych, doradcy laktacyjnego, psychologa pozostaje bez zmian i jest realizowany przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Dodatkowa opieka okołoporodowa to usługa, w ramach której wskazana przez pacjentkę położna naszego Szpitala sprawuje nad nią indywidualną opiekę w czasie porodu oraz okresie okołoporodowym. To oferta dla tych pań, które oczekują dodatkowego wsparcia w tym wyjątkowym czasie.

Umowa przewiduje m. in. dyspozycyjność oraz przyjazd położnej do porodu między 37 a 41 tygodniem ciąży, możliwość spotkania przed porodem w celu omówienia  planu porodu oraz planu opieki okołoporodowej oraz oczywiście bezpośrednią opiekę położnej w czasie porodu i wczesnego połogu.

Indywidualna opieka okołoporodowa obejmuje:

• dyspozycyjność wybranej położnej (konsultacje telefoniczne, przyjazd do porodu) pomiędzy 36 tygodniem ciąży a porodem,
  • sprawowanie opieki nad Pacjentką i noworodkiem podczas pierwszych dwóch godzin połogu.

Opłata za indywidualną opiekę okołoporodową wynosi 1500,00 zł.

ING Bank Śląski - Bytom

logww

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Położnymi Sali Porodowej:

32/ 78-61-686

IOP