Doba hotelowa

SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2

W BYTOMIU

Bytom, tu rodzi się miłość

RAZEM RODZIMY NASZEGO MALEŃSTWA

NARODZINY WSPÓLNIE OBCHODZIMY

log333

Drodzy rodzice zapraszamy do wspólnego celebrowania przyjścia na świat Waszego upragnionego dziecka w naszym szpitalu. Tworzymy atmosferę wsparcia, bezpieczeństwa i uwalniania mocy porodowej.

Od 1 maja 2022 r aktywna została dodatkowa usługa dla rodzących par:

DOBA HOTELOWA DLA TATUSIA lub osoby towarzyszącej, mająca na celu wsparcie emocjonalne, fizyczne i duchowe ojca możliwe podczas porodu oraz po porodzie.

400,00 zł  ING Bank Śląski - Bytom -69 1050 1230 1000 0022 1179 9149

logww

Tatuś i mamusia mają u nas od początku akcji porodowej możliwość bliskości oraz cieszenia się wspólnymi chwilami ze swoim skarbem tuż po narodzinach. Mamusia i tatuś decydują ile dni będą razem w szpitalu. Według opinii rodzin, które skorzystały z doby hotelowej „rodzice mają możliwość zatrzymania i spowolnienia, by pobyć razem z sobą i dzieckiem” . To piękny i cudowny czas pełen wzruszeń, którego nie można powtórzyć ani powielić… to piękny moment, kiedy tatuś może przytulić maleństwo, a mamusia skutecznie odpocząć korzystając z dodatkowych usług i konsultacji terapeuty, psychologa oraz pedagoga zdrowia.

W sprawie rezerwacji pokoju na dobę hotelową prosimy o kontakt z sekretariatem Dyrektora Szpitala nr tel. 32/78-61-642, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na Oddział Położniczy     blok Va nr tel. 32 / 78-61-560

Gorąco zapraszamy do porodu w Naszym szpitalu oraz do PORODOWEGO SPA.
holding hands